Wij proberen om een actuele kalender samen te stellen. Dit gaat echter enkel met jullie hulp. Wij gaan NIET op zoek naar activiteiten via andere kanalen (bv de alom geprezen FEN-kalender).  Dit is ook geen concurrentie voor bestaande kalenders maar wij willen de verenigingen de mogelijkheid geven om hun evenementen gedetailleerder aan het publiek  voor te stellen. (wordt er toegangsgeld gevraagd, zijn er optredens,  zijn er speciale gasten,  wie presenteert, wie is dj…) Wij gaan dit proberen te doen door jullie inbreng. Vul daarvoor onderstaand formulier in!

UW EVENT MEEDELEN?
VUL DUIDELIJK IN EN KIJK OF ALLES (DATA,TIJD) JUIST INGEVULD IS. WIJ NEMEN ENKEL CONTACT MET U OP INGEVAL VAN TWIJFEL. HET PLAATSEN IS GRATIS!

KALENDER

NOVEMBER 2019

VRIJDAG 15 NOVEMBER 2019
JONGE KAMPSE NARREN-LEOPOLDSBURG (L)
PRINS, PRINSES OF PRINSENPAAR AANSTELLING
Zaal Orbis, Nicolaylaan 77, Leopoldsburg vanaf 19u.

ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
SCV DE TEUTEPEUTERS – HAMONT (L)
54 e GROTE CARNAVALSZITTING
Optredens van: Orde Lachend Limburg, De Limaros (gardedans), Inzending Carnavalissima, Buuts van Berry Knapen en Hans Verbaarschot (NL), Madame Zaza (Travestie act), Tanzgarde Vegder Diddeldöpcher (St.-Vith), Domm & Dööl (Kelmis), Theo Claessens (NL) en het finalenummer van De Teutepeuters.
De Posthoorn Wal 26 – Hamont – Aanvang 20u

ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
KONINKLIJKE ORDE VAN HET KLAVERBLÂD-HASSELT (L)
PRINSAANSTELLING
Capucienenplein-Hasselt om 14u11
Toeterniettoe, DJ Theo en Fransz Theunis
Samenkomst Café Den Uil, Ridder Portmansstraat 2, Hasselt, 13u.

ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
GILDE VAN TIELEBUIS-DIEST (VL.B.)
49ste PRINSAANSTELLING
Hallezaal, Diest, 20u11
Optredens van: Ron Gilissen, Patrick Sempels, Danny Fabry
GRATIS TOEGANG
FLYER

VRIJDAG 22 NOVEMBER 2019
K.V. DE KEZELZEKSKES – ROTEM (L)
KIENAVOND
P.O.C. Rotem aanvang 19.30

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
ORDE DER ASSERBAKKEN – AS (L)
CARNAVALSZITTING
GSC De Drieschaar, Schuttenbergstraat 1, As

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
C.V. DE GILDEGARDE – GLABBEEK (VL.B)
CARNAVALSBAL met AANSTELLING
Met optredens van dansmariekes en showdansgroep van de carnavalsvereniging de Gildegarde Glabbeek.
Hangaar 44, Steenbergestraat 44, Glabbeek – aanvang ? uur

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
DE HEIKNUITERS – GEEL (A)
AANSTELLING PRINSENPAAR HEIKNUITERS 2020
Ontmoetingscentrum, Kemeldijk 5, Winkelomheide-Geel, om 20u30

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
KV. DE WAGGELERE vzw GRAOVE VA VOERE (L)
PRINSENBAL ter ere van Prinses Ilona I
vanaf 20u11 de Kursaal, Boomstraat 27, 3798 Voeren (België)

ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
CV DE HAMBURGERS – OOSTHAM (L)
NOVEMBERFEST
Met optredens van: SAMMY MOORE, ANNELIES WINTEN, DE SJATTIES,
DJ STEVE

VVK: € 8.-, kassa: € 10,-, groepen: € 8,-
Zaal Kristoffelheem, Schoolstraat 10, Ham.
>>FLYER<<

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
ORDE VAN HEMEL EN AARDE – LINTER (VL.B)
GESCHENKENMARKT met bezoek van de Sint!
Evenementenhal Deroye, Helen-Bosstraat, 3350 Orsmaal

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
CV THE CRAZY GANG – HASSELT (L)
BELGIAN FOOD FESTIVAL
Zaal Steborg, Broekstraat 1, 3512 Hasselt (Stevoort)
Van 16u tot 19u en van 19u tot 21u.
<<MENU’S>>

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
CV DE LOLJOKERS – LOZEN (L)
FRÜSHOPPEN 2019
AANSTELLING JEUGDPRINS
Optredens: JOHAN VEUGELERS, JUULKE, MOEREPETAZIE, ANIMOLLY
Zaal De Leemskuil, Hamonterweg 138b, Bocholt – Deuren 13u11 – aanvang: 14u11 – Inlichtingen 0478/30.10.34 (Ronny Vandewal)
<<FLYER>>

VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
SCV DE TEUTEPEUTERS – HAMONT (L)
CARNAVALISSIMA  2020:
Liedjeswedstrijd voor de beste carnavalsschlager 2020 van Limburg, met ieder zijn eigen muziek, tekst en dialect, dit jaar georganiseerd door De Teutepeuters i.s.m. Liveke. Deelname van 14 prominente Limburgse carnavalsverenigingen.
Aanvang 20u. – Inkom €7 (reserveren mogelijk)
Met gastoptredens van Chris Leurs (opwarmer) en na de wedstrijd topact met “Erwin van ’t Merretkoer” (Maastricht) Zaal De Posthoorn – Wal 26 Hamont

ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
Eetdag
tvv carnavalsstoet van GEETBETS
PC te Hogen (Geetbets) Hogenstraat 100, Geetbets
Van 11.30 tot 14.30 en van 17.00 tot 21.00 uur
KAART

ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
41ste GRANDIOZE PRONKZITTING
Cultureel Centrum – Aan de Engelse Hof – Lanaken
Vanaf 20u11

ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
CV DE SPRINGERS – SCHAFFEN (VL.B)
PRINSENBAL
Zaal Den Amer, Nijverheidslaan 24, Diest
Info en boekingen: krisreynders@telenet.be en ivo.ackx@telenet.be
www.despringers.be

DECEMBER 2019

VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
DE BREUGELMENNEKES – PEER
CARNAVALBAL met AANSTELLING HOOGHEDEN vanaf 20 uur
Zaal Den Horst, Gelderhorsten 146, Lommel
DJ GLEN DGW
Optredens van PUUR TOEVAL en een BEZOEK van SINT & PIET

VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
DE PLEZIERMAKERS – LEUVEN (VL.B)
10e CARNAVALSBAL met AANSTELLING NIEUWE HOOGHEDEN
Met bezoek van de heilige man voor de jongste aanwezigen
Zaal Bergendal, Grote Vreunte 57, Waanrode aanvang 20u11
Muzikale omlijsting DJ KRIS,
TOEGANG GRATIS

VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
AAIJD-PREENSE 2015 – SMEERMAAS (L)
INTERNATIONAAL AAIJDPREENSETREFFEN
Optredens: JUULKE, FRANS THEUNISZ, JÉRÔME GELISSEN (Mister Loco Loco)
SINTERKLAOS HAPPY HOUR (van 20u11 tot 21u11: 2halen = 1betalen)
VVK: € 5,- inclusief pin en 1 consumptie, KASSA: € 7,- inclusief pin
VVK: 0479/12.79.65 (Herman Oostbosch)
zaal Jeugdpark Smeermaas, Maaseikersteenweg 55, Lanaken
Aanvang 20u11
>>FLYER<<

ZONDAG 8 DECEMBER 2019
RIDDERS VAN HET EVERZWIJN-LUMMEN (L)
MOSSELFEEST tussen 11.30 en 14 u. en tussen 17 en 20u.
In zaal Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 Lummen.
>>KAART<<

VRIJDAG 13 DECEMBER 2019
C.V. DE RAKKERS – LOMMEL (L)
6de CARNAVALBAL
Zaal Den Horst, Gelderhorsten 150, Lommel, – Aanvang: 20u11
Aanstelling nieuwe Nar of Narrin – Surprise Act
DGW – DJ GLENN

VRIJDAG 13 DECEMBER 2019
KAMPSE FEESTKONIJNEN – LEOPOLDSBURG (L)
6de CARNAVALSBAL MET AANSTELLING
met d.j. Steve Events
Zaal Klosterhof, Oude Diestersebaan 1, Lommel, 20.11
Optredens van JOHAN VEUGELERS en PARTY FRIEX
GRATIS TOEGANG

ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
CV DE STROOPMENNEKES – BORGLOON (L)
GROOT CARNAVALSBAL met AANSTELLING STROOPPRINSES
Presentatie JP KLINKERS – Muziek DJ ROBBY
Optredens van PENSPONY en PUUR TOEVAL
Zaal Panishof, Bommershovenstraat 10A, Borgloon om 20u11

ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
CARNAVALSVERENIGING KIEKEBOS – MOLENBEEK-WERSBEEK (VL.B)
BAL
Optreden van KRIS B
Zaal De Kring, Staatsbaan 221, Bekkevoort

DONDERDAG 26 DECEMBER 2019
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
1ste KERSTLICHTSTOET
door de straten van Rummen

VRIJDAG 27 DECEMBER 2019
DE TIELTSE VRIENDEN (VL.B)
2e CARNAVALSBAL MET AANSTELLING
Live optreden van GUNTHER F – DJ KRIS
Zaal Trefpunt, Dorpsstraat 12, Assent (Bekkevoort)-Aanvang 20.11

VRIJDAG 27 DECEMBER 2019
CV DROOM LACH LEEF – GINGELOM (L)
2de BAL
Muziek: DGW, optreden van GEKKENHUYS
Zaal ‘T Kuipershof, G. Gezellelaan, 3550 Heusden-Zolder, deuren 19u.
Toegang gratis

JANUARI 2020

VRIJDAG 3 JANUARI 2020.
RIDDERS VAN HET EVERZWIJN-LUMMEN (L)
58ste PRINSENBAL
met aanstelling 58ste prins van Groot Lummen
en aanstelling van het vierde jeugdprinsenpaar.

Eregasten: DE RIDDERS VAN HECO UIT TONGEREN

Opening van het bal: Franz Theunisz
Optreden van de Gebroeders ROSSIG
Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 Lummen – 20.11
TOEGANG GRATIS!

ZATERDAG 4 JANUARI 2019
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
Proclamatie 28ste Jeugdprins, bekendmaking om 20u11
Proclamatie 47ste Prins, bekendmaking 23u11
Cultureel centrum , Aan de Engelse Hof, Lanaken vanaf 18u11.

VRIJDAG 11 JANUARI 2020
HAMSE FEESTBEESTEN – Ham (L)
AFSCHEIDSBAL
Zaal Kristoffelheem, Schoolstraat 10, Ham – Deuren 20.11
DJ YOANN – CONSUMPTIES € 1,-
GRATIS TOEGANG.

ZATERDAG 11 JANUARI 2020
KON. RIDDERS VAN DE CEULEMAN – BORGLOON (L)
4e NEG JUGENDTREFFEN
>>Flyer<<

ZONDAG 12 JANUARI 2020
DE RIDDERS VAN DE KROMME ELLEBOOG-HALEN (L)
SHOWNAMIDDAG – DE LACHTERNOEN
Met optredens van: GIGI EXTRAVAGANZA, FREDDY DAVIS, VANESSA CHINITOR, DIRK BAUTERS, KOEN BOSSUYT, GERT BOULLART en J.P. BRIKSKE.
Zaal G.C. De Rietbron, Sportlaan, Halen. aanvang 14u, deuren 13u.
Kaarten revue: € 20,-
Kaarten diner & revue: 45,-
Info en reservatie: 0474/90.60.37
Flyer

VRIJDAG 17 JANUARI 2020
FEESTVIERDERS GRIMDE (VL.B)
CARNAVALBAL met AANSTELLING aanvang 20.11
Zaal Sfeermakers, St.-Truidensesteenweg 612, Hakendover-Tienen.

VRIJDAG 17 JANUARI 2020
C.V. 8 TEAM – HOESELT (L)
GROOT CARNAVALBAL – 2 X 11 – AANSTELLING NIEUWE PRINS(ES)
Met OPTREDENS VAN: WOUTER SURVANI, SAMMY BAKER
DJ KRIS – PRESENTATIE JEAN-PAUL KLINKERS
Zaal Altenaar, Smisstraat 46, Alt Hoeselt – aanvang 20u11
TOEGANG GRATIS!
<<FLYER>>


ZATERDAG 18 JANUARI 2020
CV DE WIEBELÉRS – TONGEREN (L)
DE 1ste NACHT VAN CV DE WIEBELÉRS
DJ PETER M
Zaal Conordia, Leopoldwal 52, Tongeren, aanvang 20u11
Gratis toegang.

ZATERDAG 18 JANUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
BAL VAN DE PRINS
Cultureel centrum , Aan de Engelse Hof, Lanaken, aanv. 20u11.

ZATERDAG 18 JANUARI 2020
K.V. DE KEZELZEKSKES – ROTEM (L)
ZITTING MET PRINSENAANSTELLING
Sporthal Rotem aanvang 20.11

ZATERDAG 18 JANUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
PRINSENPRONKNACHT
Sporthal Koninklijk Atheneum
Meer info volgt nog.

ZATERDAG 18 JANUARI 2020
CV DE HAMBURGERS – OOSTHAM (L)
PRINSENBAL
Optreden van Partyconcept KOMT GOED
Sporthal – Oostham aanvang 20 u.
TOEGANG GRATIS

ZONDAG 19 JANUARI 2020
K.V. DE KEZELZEKSKES – ROTEM (L)
FRÜHSHOPPEN met aangepaste muziek aanvang 10.11
KINDERZITTING met verkiezing jeugdprinsenpaar om 14.11
Sporthal Rotem

VRIJDAG 24 JANUARI 2020
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
Carnavalbal met aanstelling van prins/prinses Geetbets.
Op dit ogenblik nog geen locatie. 

ZATERDAG 25 JANUARI 2020
SCV DE TEUTEPEUTERS – HAMONT (L)
37e PRINSENPRONKZITTING
Met optredens van o.a.: Orde van verdienste, Teutedames, Buut van Jorlan Manders, Stand-up Erwin Damen, Swoop, DJ Bompa & De Mens (NL), afscheid van Prins Davy II en aanstelling van de nieuwe Stadsprins 2020.
Zaal De Posthoorn Wal 26, Hamont – Aanvang 20u.

ZATERDAG 25 JANUARI 2020
DE HEIKNUITERS – GEEL (A)
PRINSENPARADE EN BAL
Voorafgegaan door receptie in het stadhuis werft Geel om 19u.
Voor een afvaardiging van elke vereniging
Ontmoetingscentrum, Kemeldijk 5, Winkelomheide-Geel, 20u30

ZATERDAG 25 JANUARI 2020
DE PINTEVEGERS – BERINGEN (L)
JUBILEUMBAL 5 X 11
Met optredens van: DOROTHEE VEGAS & LIKE MAARTEN, DE ROMEO’S
Presentatie: J.P. Klinkers, DJ DWG Glenn Willekens
Zaal De Kardijk, Burg.Heymansplein 14, Beringen Deuren: 20u11
TOEGANG GRATIS

FEBRUARI 2020

ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
CC JACTIENEN (VL.B)
JACTIENEN SCHLAGERT!
Zaal Manége, Sint-Jorisplein 20, Tienen
Aanvang 19u11- deuren open 18.30
vvk € 6,- / kassa € 7,-
Info & Tickets 0499/81.28.67

ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
DE FESTKNALLERS – HEUSDEN-ZOLDER (L)
CARNAVALSBAL met aanstelling.
Zaal OC Ons Huis, Pastoor Paquaylaan 127, Heusden-Zolder om 20.11

ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
C.V. DE RAKKERS – LOMMEL (L)
8ste EETDAG
Zaal Den Horst, Gelderhorsten 150, Lommel

ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
GILDE VAN TIELEBUIS-DIEST (VL.B.)
PRINSENBAL
Hallezaal, Schotelstraat 4, Diest – Aanvang 20u33

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
GILDE VAN TIELEBUIS-DIEST (VL.B.)
KINDERCARNAVALBAL
Hallezaal, Schotelstraat 4, Diest – Aanvang 13u33

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
ORDE DER ASSERBAKKEN – AS (L)
FRÜHSHOPPEN
Cafetaria Sporthal, Schuttenbergstraat, As

ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
EBKC DE BREESE STOEPLUIPERS (L)
KINDERMATINEE
Met DIVERSE OPTREDENS en KINDERANIMATIE
Zaal Itterdal, Opitterplein 240, Opitter vanaf 14u11

WOENSDAG 12 FEBRUARI 2020
RHEINISCHEN KARNEVALS-KORPORATIONEN e.V (RKK)
Inrichter: GROSSE DRANSDORFER KARNEVALSGESELLSCHAFT (D)
PRINZENTREFFEN
Am Kettelerplatz, Feesttent, Bonn (D) aanvang 18u.
Inschrijven: info@rkk-deutschland.de tot 2/1/2020 met vermelding van de namen van het prinsenpaar en de naam van de vereniging.

VRIJDAG 14 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
VOORSTELLING BESSEMGEZET – OP UITNODIGING
Cultureel centrum , Aan de Engelse Hof, Lanaken, aanv. 20u11.

ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
SUPER KINDERCARNAVALSFEEST
Stadsfeestzaal DE GAZO
Meer info volgt

DINSDAG 18 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
Inhalen van DE BLAUW SJUUT om 9u30
Gemeentehuis van Lanaken.

DINSDAG 18 FEBRUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
ONTVANGST GILDE BLAUW SJUUT
Brouwerij Wilderen
Meer info volgt

VRIJDAG 21 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
KINDERCARNAVAL OP DE LAGERE SCHOLEN MET
KINDEROPTOCHT
Centrum Lanaken

VRIJDAG 21 FEBRUARI 2020
ORDE DER ASSERBAKKEN – AS (L)
VERKLEED PRINSENBAL (ism De Auw Bèk & Ouw Chakossen)
Cafetaria Sporthal, Schuttenbergstraat 1, As

VRIJDAG 21 FEBRUARI 2020
CV DE SPRINGERS – SCHAFFEN (VL.B)
KINDERSTOET
Centrum Schaffen

ZATERDAG 22 FEBRUARI 2020
RIDDERS VAN HET EVERZWIJN-LUMMEN (L)
Machtsoverdracht op het Gemeentehuis om 11 u.11
aansluitend kroegentocht.

Receptie van de Prins om 20 uur
uitsluitend op uitnodiging.
TOEGANG GRATIS

ZATERDAG 22 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
KINDERNAMIDDAG
aanvang 14u11
AAIJT WIEVERBAL
Cultureel centrum , Aan de Engelse Hof, Lanaken, aanv. 20u11.

ZATERDAG 22 FEBRUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
KINDERCARNAVALSSTOET
Stadscentrum St.-Truiden
FAAT VERKLIEËD BAL
Stadfeestzaal De Gazo
meer info volgt

ZATERDAG 22 FEBRUARI 2020
DE MOSSELKRAUWERS – PHILIPPINE (ZEELAND-NL)
STOET
vanaf 14 u.

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
RIDDERS VAN HET EVERZWIJN-LUMMEN (L)
57ste CARNAVALSSTOET voorafgegaan door de reclamestoet
vertrek om 14u.
Aansluitend bal in de Feesttent met liveoptredens
TOEGANG GRATIS!

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
47ste BESSEMKARAVAAN
Vertrek om 14u11 door de straten van Lanaken
aansluitend straatcarnaval

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
MACHTSOVERDRACHT
Aan ’t Oud Stadhuis, Grote Markt, St.-Truiden
KROEGENTOCHT
Stadscentrum

ZONDAG 23 FEBRUARI 2020
DE MOSSELKRAUWERS – PHILIPPINE (ZEELAND-NL)
CARNAVALSBINGO

MAANDAG 24 FEBRUARI 2020
ORDE VAN DE COMMEDUUR – SINT-TRUIDEN (L)
WAGENRECEPTIE VAN DE SINTTRUINSE CARNAVALSVERENIGINGEN
INTERNATIONALE VERLOURE MOONDAGSTOET
Stadscentrum, Sint-Truiden
VERLOREN MAANDAGBAL
Feestpaviljoen
UITBLAZEN DER ELF LATSJANEN
Grote Markt, Sint-Truiden

DINSDAG 25 FEBRUARI 2020
RAOD VAN LAON TOT AOKE – LANAKEN (L)
HEKSENVERBRANDING en AFSLUITING CARNAVAL om 23u11
Kerkplein Lanaken.

DINSDAG 25 FEBRUARI 2020
GILDE VAN TIELEBUIS-DIEST (VL.B.)
KINDERCARNAVALSSTOET
Vertrek Graanmarkt, Diest om 14u33
VERBRANDING KONING WINTER
Grote Markt, Diest om 20u11
Aansluitend ZOTTE NACHT VAN DIEST
verkleed stratencarnaval horecazaken Diest
CARNAVALSFUIF
Zaal Ons Tehuis ism horeca Diest, Zoutstraat 11, Diest -21u33

ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
ORDE DER ASSERBAKKEN – AS (L)
RONDE VAN AS (KROEGENTOCHT)
Deelnemende horecazaken As & tent kerkplein

MAART 2020

ZONDAG 1 MAART 2020
K.V. DE KEZELZEKSKES – ROTEM (L)
INTERNATIONALE CARNAVALSSTOET 14 UUR
BAL NA DE STOET in de sporthal van Rotem

ZONDAG 1 MAART 2020
ORDE DER ASSERBAKKEN – AS (L)
CARNAVALSSTOET MET STOETBAL
Straten van As & tent kerkplein

ZATERDAG 7 MAART 2020
KONINKLIJKE ORDE VAN HET KLAVERBLÂD – HASSELT (L)
PRINSENCONCERT
Locatie volgt nog.

ZATERDAG 7 MAART 2020
STADSRAAD – HASSELT (L)
BAL MASQUÉ EDITIE 5
Prijzen voor de mooist verkleden.
Optredens: ZIESJOOM, FRANS THEUNISZ, STIEPKE JOS, DUO FESTEYN
DJ ANDY
Zaal De Biekaar, St.-Jozefsplein 8, Tuilt Hasselt, deuren: 20u11
GRATIS TOEGANG.
>>FLYER<<

ZATERDAG 14 MAART 2020
DE HEIKNUITERS – GEEL (A)
CARNAVALSSTOET
In de straten van Winkelomheide-Geel om 14 uur.
CARNAVALBAL
Fruithal Gijbels, Acaciastraat, Winkelomheide, Geel om 20u30

ZATERDAG 21 MAART 2020
RIDDERS VAN HECO – TONGEREN (L)
Prinsessenaanstelling met Groot Carnavalbal
vanaf 20u11 – Inkom is gratis!
Presentatie: Chris Geerts & DJ Peter M
Optreden van: Johan Veugelers
Feestzaal Volksontwikkeling – Jekerstraat 59 – Tongeren.

ZATERDAG 21 MAART 2020
KONINKLIJKE ORDE VAN HET KLAVERBLÂD-HASSELT (L)
SALSA IN DE TENT
Kolonel Dussartplein -Hasselt

ZATERDAG 21 MAART 2020
E.B.K.C. BREESE STOEPLUIPERS – BREE (L)
30ste LICHT HALFVASTENSTOET
Aanvang 20.33
Centrum Bree

ZONDAG 22 MAART 2020
KONINKLIJKE ORDE VAN HET KLAVERBLÂD-HASSELT (L)
ONTBIJT KVOK HASSELT
RECEPTIE IN DE TENT
INTERNATIONALE CARNAVALSSTOET – Centrum Hasselt

ZONDAG 22 MAART 2020
RIDDERS VAN HECO – TONGEREN (L)
10e SeniorenDansant vanaf 13u30
Consumpties aan zéér democratsche prijzen!!!
Optredens van: Gino & Tina Rosita
Muzikale omlijsting door: That’s Life
Presentatie: Johan Mathijs
​Plaats: Feestzaal Volksontwikkeling, Jekerstraat 59, Tongeren
Inkom is gratis!

ZONDAG 29 MAART 2020
GILDE VAN TIELEBUIS-DIEST (VL.B.)
47ste CARNAVALSSTOET
Centrum Diest, aanvang 14u33

APRIL 2020

VRIJDAG 3 APRIL 2020
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
RECEPTIE vd PRINS/PRINSES
met aansluitend nummerafhaling.
Op dit ogenblik nog geen locatie. 

ZATERDAG 4 APRIL 2020
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B) Machtsoverdracht en kroegentocht
Geetbets

ZATERDAG 4 APRIL 2020
CARNAVAL KAMPENHOUT (VL.B)
CARNAVALSSTOET
Straten van Kampenhout

ZONDAG 5 APRIL 2020
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
CARNAVALSSTOET door de straten van GEETBETS

MAANDAG 6 APRIL 2020
De FRUITFRETTERS – GEETBETS (VL.B)
HARINGHAPPEN.
De locatie wordt nog meegedeeld

ZATERDAG 11 APRIL 2020
CV DE SPRINGERS – SCHAFFEN (VL.B)
EETDAG
Zaal Ons Gildenhuis, Pastorijstraat 1, Schaffen
Info en boekingen: krisreynders@telenet.be en ivo.ackx@telenet.be
www.despringers.be